Aby wyswietlić prawidłowo stronę musisz mieć zainstalowany FLASH PLAYER. Zainstaluj Flash Player

O Nas

Biuro Projektowe "Flow-on" Spółka Cywilna powstało w kwietniu 2009 roku. Współwłaścicielki biura to: Katarzyna Kamińska i Monika Narożniak. Zanim powstało Biuro Projektowe "Flow-on" pracowały dla różnych biur architektonicznych i instalacyjnych, dzięki czemu posiadają doświadczenie przy projektowaniu różnego typu obiektów: budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, budynków przemysłowych oraz obiektów liniowych

Katarzyna Kamińska - w 1999 roku ukończyła studia na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Od 1999 roku pracowała jako asystent projektanta w biurze projektowym "Biprowodmel". W firmie tej zdobyła duże doświadczenie przy projektowaniu inwestycji liniowych i melioracyjnych. W roku 2007 zdobyła uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej do projektowania bez ograniczeń. Od roku 2006 pracowała jako projektant w firmie architektonicznej Ferma Kresek, w której projektowała budynki przemysłowe.

Monika Narożniak – w 1999 roku ukończyła studia na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Od 1999 roku pracowała jako asystent projektanta w firmie projektowo-wykonawczej Z.U.T. "Klimax" Sp. z o.o. W roku 2003 zdobyła uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej do projektowania bez ograniczeń. Od 2004 roku związana z firma Archimedia "Architekci i Inżynierowie" – praca jako projektant. W firmie tej zdobyła duże doświadczenie przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej. Od roku 2006 pracowała jako projektant w firmie architektonicznej Ferma Kresek, w której projektowała budynki przemysłowe.